Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z.o.o

W Nakle nad Notecią

5 Październik, 2017 Administrator

Zamówienie na badanie bilansu za 2017 i 2018 rok

Rada Nadzorcza Komunalnego Przedsiębiorstwa Kanalizacji i Wodociągów Sp. z o.o. w Nakle nad Notecią serdecznie zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie badania bilansu za 2017 i 2018 rok. Szczegóły zapytania znajdziecie Państwo na naszej stronie Internetowej w zakładce -> Zamówienia. Serdecznie zapraszamy.

25 Sierpień, 2017 Administrator

Brak telefonii stacjonarnej

W imieniu Zarządu Komunalnego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Nakle nad Notecią pragniemy poinformować, iż w związku z trwającą awarią linii telefonicznej, która została uszkodzona na wskutek anomalii pogodowych w nocy z dnia 11 sierpnia na 12 sierpnia 2017 roku, kontakt z naszym przedsiębiorstwem mogą Państwo uzyskać pod numerami telefonów komórkowych:

(więcej…)

25 Sierpień, 2017 Administrator

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Karnowo i Nakło

                                                                                                                

 

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskiech: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja pod nazwą „Budowa kanalizaji sanitarnej w miejscowości Karnowo i Nakło nad Notecią”
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej typu:”Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania”Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszeniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” (więcej…)

25 Sierpień, 2017 Administrator

Harmonogramy odbioru odpadów na drugie półrocze 2017

W zakładkach: „Druki do pobrania” oraz „Sprzedaż odpadów” znajdziecie Państwo aktualne harmonogramy odbioru odpadów komunalnych zmieszanych oraz segregowanych i zielonych na drugie półrocze 2017.

(więcej…)

25 Sierpień, 2017 Administrator

Płukanie sieci wodociągowej.

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Nakle nad Notecią informuje, że przeprowadzana zostanie czynność płukania miejskiej sieci wodociągowej wg harmonogramu, który znajduje się poniżej.

(więcej…)